15 – 17 лютого завідувачка кафедри філософії професор Світлана Пустовіт взяла участь у черговому міжнародному науково-практичному семінарі «Теоретичні і практичні аспекти формування, збереження та зміцнення здоров’я в християнському служінні», що відбувся в рамках навчального курсу «Основи Християнського служіння.

Значення і роль медичних працівників і волонтерів», організованого ГО «Асоціація християнських медсестр і волонтерів «Благо»» на базі Центру реабілітації та соціального розвитку «Логос» у м. Коцюбинське.

Професор С. Пустовіт виступила з доповіддю «Філософсько-етичні аспекти здоров’я.  Профілактика захворювань та залежностей».

Учасниками семінару стали представники наукових, навчальних установ і релігійних організацій, а також медичні сестри з різних регіонів України. Важливими та соціально значущою була тематика для обговорення: здоров’я, як цінність людини та суспільства; складові здоров’я; духовно-моральні аспекти християнського служіння; філософія; духовність і християнське служіння в житті; актуальні питання профілактики захворювань і зміцнення здоров'я в християнському служінні; значення духовності та молитви в збереженні і зміцненні здоров'я; умови та складові активного довголіття; основи ефективного спілкування в практиці християнського служіння і медико-соціальної допомоги.

З різноманітних питань виступили: протоієрей Микола Ільницький - голова Правління ГО «Асоціація християнських медсестер і волонтерів «Благо»» (далі – Асоціація), засновник центру «ЛОГОС»; Памела Дандре - голова Наглядової ради Асоціації, представник Міжнародної асоціації християнських медсестр (США); Валентина Степаненко – голова Вольнянської районної організації Асоціації; Анжела Стратан – голова Запорізької обласної організації Асоціації; Сергій Псюрнік - заступник голови Черкаської обласної організації Асоціації; Ксенія Волкова - керівник Приморської районної організації Асоціації.

Від НМАПО імені П. Л. Шупика також взяли участь із доповідями науково-педагогічні працівники кафедри паліативної і хосписної медицини.

При спілкуванні з учасниками заходу розглядалась перспектива подальшої співпраці, продовження творчих стосунків та проведення спільних міжнародних семінарів за участю представників ГО «Асоціація християнських медсестер і волонтерів «Благо»» та Міжнародної асоціації християнських медсестер.