За співавторства завідувача кафедри гематології і трансфузіології професора Станіслава Видиборця (розділ «Хвороби кровотворних органів») у видавництві «Практична медицина» (м. Краків, Республіка Польща) вийшов друком підручник «Внутрішні хвороби.

Підручник заснований на принципах доказової медицини 2018/19», 1632 с. Серед інших відомих посібників світового рівня він відрізняється адаптацією до умов української системи охорони здоров’я, оскільки над ним працювала команда із 30 запрошених до співпраці українських експертів.

Це україномовне видання короткої версії міжнародного підручника з внутрішніх хвороб «Інтерна Щекліна» - міжнародного проекту, в якому беруть участь експерти з різних країн світу. Важливо зауважити, що підручник також видається в Північній Америці при співпраці з Університетом МакМастера в Канаді, а також у Південній Америці при співпраці з експертами Перу, Чилі, Аргентини. Над підручником постійно працює понад 600 авторів і редакторів із різних країн.

Підручник доступний в електронній формі на Інтернет-порталі www.empendium.com, а незабаром із ним можна буде ознайомитися в бібліотеці НМАПО імені П. Л. Шупика.