Управління проектами стає однією з найважливіших компетенцій у 21 сторіччі. Чітке розуміння взаємопов’язаності мети, завдань, результатів і бюджету, усвідомлення необхідності планування, моніторингу та оцінки ходу виконання проекту, орієнтованість на результат – ключові вміння та навички не лише управлінців, але і наукових і науково-педагогічних працівників.

Такі вміння допоможуть встановити сталу співпрацю з міжнародними донорами.

6 - 7 червня 2019 р. у Берліні відбудеться практичний семінар, присвячений управлінню проектами, зокрема у сфері охорони здоров’я.

На семінарі виступлять експерти з Міжнародного фонду сільськогосподарського розвитку (International Fund for Agricultural Development) та Міжнародного інституту розвитку компетенцій (International Institute for Capacity Building).

Основна тематика семінару:

- ефективне впровадження програм;

- мінімізація ризиків;

- аудит партнерів та питання моніторингу;

- стандарти звітування (бухгалтерії) та інші.

Подальша інформація: [email protected]