24 лютого 2019 відбулася онлайн-конференція молодих вчених  «Сучасний погляд на проблеми внутрішніх хвороб очима молодих вчених». Конференція організована школою ЮМФОС та Національним інститутом терапії імені Л. Т. Малої НАМН України.

На вебінарі з доповідями виступили аспіранти кафедри дитячих і підліткових захворювань НМАПО імені П.Л. Шупика - аспірант Юлія Сиваченко  на тему: «Вітамін Д у підтриманні здоров'я дітей і підлітків та формуванні соціально значущої патології у дорослих» та аспірант Марія Деденко на тему «Вітамін Д та ризик формування артеріальної гіпертензії у підлітків».

У даному вебінарі брали участь більше 100 лікарів з різних куточків України, кожен з яких мав можливість задавати питання та вести активну дискусію як з колегами, так і з доповідачами в онлайн-чаті. Вебінар пройшов насичено та цікаво. Всі доповідачі та учасники вебінару отримали  онлайн-сертифікати та онлайн-збірник тез вебінару.