27 лютого 2019 р. кафедрою сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги Інституту сімейної медицини НМАПО імені П. Л. Шупика на клінічній базі кафедри КНП «Консультативно-діагностичний центр Шевченківського району м. Києва» під керівництвом завідувача кафедри, професора Л. Матюхи, за участі завуча кафедри, доцента, д. мед. н. О. Процюк, кураторів

циклу інтернатури І. Якубовської та Н. Малютіної, а також доцента кафедри, к. мед. н. Т. Титової відбулася V щорічна навчально-практична конференція лікарів-інтернів.

У межах заходу шість конкурсантів презентували свої доповіді з актуальних питань надання невідкладної допомоги в практиці лікаря загальної практики – сімейного лікаря. Перше місце посіла лікар-інтерн С. Ткач із доповіддю «Загальні принципи лікування гострих отруєнь. Тактика сімейного лікаря». Питання невідкладної допомоги були розглянуті в межах компетенції сімейного лікаря, слухачі мали можливість ознайомитися із основними принципами та особливостями надання медичної допомоги на первинному рівні, обговорити маршрут пацієнта. Робота була виконана під керівництвом асистента кафедри к. мед. н. Н. Малютіної.

Друге місце було присуджене Н. Кайді за доповідь «Глаукома. Гострий напад глаукоми. Тактика сімейного лікаря», в межах якої присутні були ознайомлені з причинами розвитку, клінічними ознаками, особливостями діагностики та принципами надання невідкладної допомоги на первинній ланці при гострому нападі глаукоми. Куратор роботи - професор Н. Медведовська.

Лікар-інтерн Я. Аркуша посів третє місце із доповіддю на тему: «Безпечність та ефективність сучасних вакцин. Ускладнення вакцинації. Тактика сімейного лікаря». Робота була виконана під керівництвом доцента кафедри, к. мед. н. Т. Бухановської.

Завідувач кафедри сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги, професор Л. Матюха привітала переможців конкурсу й нагородила їх призами та сертифікатами.