Запрошуємо взяти участь у міжнародній науково-практичній конференції «Сучасна патоморфологічна діагностика в клінічній практиці лікаря», що відбудеться 10-11 квітня 2019 року на базі Вінницького національного медичного університету імені М. І. Пирогова.

Конференцію внесено до реєстру МОЗ України за № 112 та реєстру ДНУ «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації» (посвідчення від 12.07.2018 № 208).

Організатори: Вінницький національний медичний університет імені М. І. Пигорова; Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика; Асоціація патологоанатомів України; ДОЗ Вінницької ОДА Вінницьке обласне патологоанатомічне бюро; Університет Мілана Бікокка (м. Мілан, Італія); ГО «Фундація медичного права та біоетики України».

Головна мета Конференції: об’єднати досвід патологів і клініцистів різних спеціальностей задля поліпшення якості медичної допомоги. Висвітлити важливість зв’язку «клініцист - морфолог» у верифікації діагнозу та виборі тактики подальшого медикаментозного лікування.

Конференція відбуватиметься у сучасному форматі “Interactive”. Провідні фахівці з України та Європи з патологічної анатомії, онкології, інфекційних хвороб, онкогінекології, педіатрії, неонатології, гастроентерології, хірургії ділитимуться науковим і клінічним досвідом у форматі лекцій, доповідей, майстер-класів, воркшопів та дискусій.

Учасники Конференції матимуть можливість ознайомитись з портфоліо лікаря як веб-технологією, орієнтованою на відображення навчальних або професійних успіхів фахівця під час безперервної медичної освіти. Це дасть можливість кожному лікарю акумулювати досвід практико-орієнтованого навчання, оцінити результати освітніх процедур, соціальні відносини та продемонструвати набуті компетентності за міждисциплінарними та трансдисциплінарними напрямами медицини.

До участі у роботі Конференції запрошуються патологоанатоми, терапевти, сімейні лікарі, гастроентерологи, інфекціоністи, акушери-гінекологи, онкологи, педіатри, головні лікарі, заступники головних лікарів з медичної частини, судово-медичні експерти, лікарі-інтерни, практикуючі лікарі інших спеціальностей.

За довідками звертатися до Оргкомітету:

(+380 97) 791 28 63, e-mail: allahavryliuk25@ gmail.com

(+380 67) 494 98 94, e-mail: [email protected].

Кафедра патологічної анатомії НМАПО імені П. Л. Шупика: (+380 96) 712 23 42, e-mail: rudenko-7@ukr.net, [email protected].