Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасна патоморфологічна діагностика в клінічній практиці лікаря», яка відбудеться 10-11 квітня 2019 року в Вінницькому національному медичному університеті ім. М.І. Пирогова (м. Вінниця, вул. Пирогова 56).

Організатори: Міністерство охорони здоров'я України, Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова, Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, Асоціація патологоанатомів України, Департамент охорони здоров’я Вінницької обласної державної адміністрації, Вінницьке обласне патологоанатомічне бюро, Університет Мілана Бікокка (Мілан, Італія), ГО «Фундація медичного права та біоетики України»

Дата проведення: 10-11 квітня 2019 року

Місце проведення: Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова (м. Вінниця, вул. Пирогова 56)

Дедлайн: 31 березня 2019 р.

Контакти організаторів: allahavryliuk25@ gmail.com, [email protected], [email protected], [email protected] (заявка), [email protected] (стаття).
Конференція внесена до реєстру МОЗ (реєстровий номер 112) і реєстру ДНУ «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації» (посвідчення №208 від 12.07.2018р.).

Детальніше дивілься тут.