18 березня в Чернівецькому обласному бюро судово-медичної експертизи кафедра судової медицини розпочала виїзний цикл тематичного удосконалення «Судово-медична експертиза черепно-мозкової травми» тривалістю один місяць.

У вступній конференції взяли участь: завідувач і доценти кафедри судової медицини, керівництво Чернівецького обласного бюро судово-медичної експертизи (далі - Бюро) та слухачі.
Основні завдання, зазначені в оновленій програмі та навчальному плані циклу: набуття нових теоретичних знань про механізм утворення ушкоджень у випадках різних видів черепно-мозкової травми, морфологічні особливості та механізм утворення ушкоджень; вдосконалення професійних умінь, навиків і компетентностей в аспекті обґрунтованого методологічного підходу щодо дослідження, опису та оцінювання даних, отриманих при проведенні судово-медичної експертизи.

Відкриваючи навчальний цикл завідувач кафедри професор Володимир Мішалов поінформував лікарів судово-медичних експертів Бюро про творчу та плідну співпрацю з різних напрямів діяльності кафедри судової медицини НМАПО імені П. Л. Шупика з кафедрою судової медицини ДВНЗ «Буковинський державний медичний університет», результатом якої зокрема, став новий доповнений і виданий навчальний посібник «Судово-медична оцінка патоморфологічних змін при внутрішньочерепних ушкодженнях» (Київ, 2019).

При подальшому спілкуванні з колегами обговорювались питання реформування системи післядипломної медичної освіти України, впровадження системи управління якістю в НМАПО імені П. Л. Шупика відповідно до ISO 9001:2015.

Вступна конференція пройшла у дружній та доброзичливій атмосфері, після чого НПП кафедри та слухачі приступили до навчального процесу.