14 - 16 березня НМАПО імені П. Л. Шупика взяла участь у Десятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» та Дев’ятій міжнародній виставці освіти за кордоном «World Edu», що проходила в Київському палаці дітей та юнацтва. Організатором виступила компанія «Виставковий світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук (НАПН) України.

Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» за своїм фаховим і науковим рівнем, змістовністю ділової програми з найбільш актуальних питань змін у модернізації галузі освіти, чисельністю учасників усіх ланок національної освіти, міжнародним представництвом і кількістю відвідувачів є найбільш рейтинговою та широкомасштабною в Україні.

НМАПО імені П. Л. Шупика скористалася цим унікальним професійним майданчиком для презентації своїх досягнень в освіті, інноваціях і наукових розробках.

Цьогоріч у роботі виставки взяли участь 750 учасників із 25 регіонів України, Словаччини, Польщі, Канади, США, Франції, Литви, Латвії, Естонії, Грузії, Молдови, Ізраїлю, Румунії. Роботу виставки супроводжувала змістовна тематична програма. Зокрема з актуальних питань формування особистісно-професійної компетентності педагога, стандартизації професійної освіти в умовах ринку праці, розвитку освітнього середовища тощо. Відбулось 69 конференцій, презентацій, семінарів, тренінгів, майстер-класів тощо.

Академія взяла участь у рейтинговому виставковому конкурсі закладів вищої освіти й отримала Гран-прі «Лідер наукової та науково-технічної діяльності», а також удостоєна Сертифіката якості наукових публікацій і Диплома за активну участь у реформуванні національної системи освіти.

У конкурсі з тематичних номінацій цього року було представлено два проекти, за які також отримано нагороди.

У номінації «Створення та впровадження системи моніторингу якості освіти та освітньої діяльності в закладах вищої освіти» представлено проект на тему: «Система управління якістю в Національній медичній академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика» (науковий керівник проекту – академік НАМН України, професор Юрій Вороненко). Академія отримала Диплом і золоту медаль виставки.

У номінації «Розвиток професійної компетентності педагогічних працівників у системі неперервної освіти» представлено проект на тему: «Формування професійної компетентності педагогічних працівників у системі безперервної медичної освіти шляхом трансдисциплінарного представлення знань» (науковий керівник проекту – професор Озар Мінцер), за який кафедра медичної інформатики отримала Диплом і золоту медаль виставки.

Почесною грамотою за вагомі досягнення в реформуванні національної системи освіти нагороджено ректора – академіка НАМН України, професора Юрія Вороненка.

Працівниками Академії отримано низку особистих нагород, зокрема Почесною грамотою за вагомий особистий внесок у розвиток і впровадження інноваційних педагогічних і управлінських технологій нагороджено декана факультету підвищення кваліфікації викладачів Ларису Бабінцеву та завідувача кафедри медичної інформатики професора Озара Мінцера. 9 почесних дипломів у різних сферах діяльності отримали науково-педагогічні працівники та аспіранти НМАПО імені П. Л. Шупика, організації-партнери.

Роботу стенду НМАПО імені П. Л. Шупика забезпечили працівники кафедри медичної інформатики та центру дистанційної освіти. Стенд Академії відвідав президент НАПН України академік Василь Кремень, партнери, колеги та численні учасники виставки.

Інформацію про переможців розміщено на офіційному сайті виставки, а також у Всеукраїнському громадсько-політичному тижневику «Освіта».