21 березня 2019 р. відбувся семінар «Досвід впровадження онлайн-курсів у галузі охорони здоров’я», який був організований Центром громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України (ЦГЗ) з метою покращення якості медичної післядипломної освіти, впровадження новітніх технологій навчання у сфері охорони здоров’я.

У семінарі взяли участь близько 30 учасників, серед яких були лікарі різних спеціальностей, медичні сестри, громадські діячі, представники Міністерства охорони здоров’я України. Від НМАПО імені П. Л. Шупика участь взяла доцент кафедри сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги Інституту сімейної медицини Г. Бацюра.

Протягом одноденного інтенсивну було обговорено впровадження сучасного підходу до навчання лікарів - безперервного професійного розвитку; види онлайн-навчання, формати та принципи створення онлайн-курсів.

Представники Prometheus, EdEra, British Medical Journal, I-TECH та ЦГЗ поділилися особистим досвідом створення та використання дистанційних курсів для безперервного професійного розвитку лікарів. Захід транслювався у режимі реального часу через Facebook.