Сьогодні відбулася знакова подія в стоматологічній спільноті України - міжнародна науково-практична конференція «Системний підхід до лікування захворювань тканин пародонта очима практичного лікаря-стоматолога», організована і проведена  ГО «Асоціація лікарів-пародонтологів України» (президент – д.мед.н., професор, завідувачка

кафедри терапевтичної стоматологіі НМАПО імені П. Л. Шупика  Галина  Білоклицька) за активної підтримки Інституту стоматології НМАПО імені П. Л. Шупика (директор - професор Олена Дорошенко).

Особливістю конференції стало те, що програма її була складена згідно побажань практикуючих лікарів-стоматологів. Серед доповідачів, як завжди - провідні спеціалісти-пародонтологи Європи та України: професор Коркуд Дімерель (Туреччина), професор Нехай Діксіт (Швейцарія) та наші вітчизняні колеги, які блискуче презентували досягнення сучасної пародонтологіі  України - професор Наталія Савичук, професор Галина Білоклицька, професор Ірина Мазур, професор Володиир Цепкаленко, професор Тетяна Петрушанко, професор Юлія Чумакова, доцент Оксана Копчак. Повністю заповнена аудиторія, жвава дискусія та зацікавленість слухачів абсолютно і беззаперечно підтвердила актуальність проведення конференції.

Вельмишановна Галино Федірівно, колеги, прийміть  щирі привітання від співробітників Інституту стоматологіі, ми безмежно радіємо Вашим успіхам і пишаємося тим, що у наш скрутний політичний і економічний час Ви провели надзвичайно цікавий і корисний захід, який, безперечно, стане однією із найяскравіших стоматологічних  подій цього року та сприятиме розвитку української пародонтології.