28 березня відбулось засідання представників МОЗ України, Міністерства соціальної політики України, Офісу Уповноваженого Президента України з прав дитини, Національної поліції, міжнародних агенцій та недержавних організацій, на якому обговорювались наказ МОЗ України «Порядок проведення та документування результатів медичного обстеження постраждалим особам від домашнього насильства та надання їм медичної допомоги»

Також постанова КМ України «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі».

В роботі засідання, як члени міжвідомчої робочої групи МОЗ України щодо питань підготовки нормативних документів із запобігання та протидії домашнього насильства (наказ МОЗ України від 06.06.2018 № 1076) взяли участь представники НМАПО імені П. Л. Шупика професори Володимир Мішалов і Ніна Гойда.

Коментуючи питання щодо підготовки лікарів у медичних закладах вищої та післядипломної освіти на тему запобігання та протидії домашньому насильству, завідувач кафедри судової медицини професор Володимир Мішалов зазначив, що з 2010 року кафедрою видано навчальний посібник «Судово-медична експертиза дітей», а кафедрою філософії Академії створено два посібники «Протидія насильству в сім’ї» (2014 і 2017 рр.), матеріали яких успішно викладаються всім суб’єктам навчання НМАПО імені П. Л. Шупика.