Кафедра неврології №1 НМАПО імені П.Л. Шупика оголошує новий заїзд лікарів на цикл тематичного удосконалення  «Актуальні питання неврології», що буде проходити на кафедрі з 24.01.2020 по 07.02.2020 року.

Цикл включає лекції, практичні заняття та семінари, що будуть проводити професори та доценти  кафедри. Вас ознайомлять з сучасною тактикою діагностики та лікування судинних, запальних, травматичних, дегенеративних уражень центральної та периферичної нервової системи, сучасними поглядами на найбільш дискусійні питання неврології.

Практична частина буде включати роботу з неврологічними хворими – пацієнтами неврологічного відділення та амбулаторними пацієнтами, участь в спільних оглядах та обходах з професорами  та доцентами кафедри.

За додатковою інформацією звертайтеся за номером кафедри 467-16-70