Понеділок 27.01

• На кафедрі медицини невідкладних станів розпочинається цикл ТУ «Сучасні принципи надання медичної допомоги при невідкладних станах», який триватиме до 10 лютого 2020 р.
  • На кафедрі педіатрії № 2 для лікарів, які підтверджують звання лікар-спеціаліст розпочинається стажування зі спеціальності «Педіатрія», який триватиме до 25 лютого 2020 р.
  • На кафедрі фтизіатрії і пульмонології розпочинається цикл ТУ «Антибіотикотерапія респіраторних інфекцій», який триватиме до 31 січня 2020 р.
  • На кафедрі медичної лабораторної генетики для лікарів різних спеціальностей розпочинається виїзний цикл ТУ «Онкогенетика», який триватиме до 31 січня 2020 р.
  • На кафедрі нейрохірургії розпочинаються заняття у інтернів-суміжників (Неврологія), які триватиму до 31 січня 2020 р.
  • На кафедрі кардіології розпочинається очно-заочний з елементами дистанційного навчання цикл ТУ «Некоронарогенні хвороби міокарда», який триватиме до 10 лютого 2020 р.
  • На кафедрі дитячої кардіології та кардіохірургії розпочинаються заняття у інтернів-суміжників (Неонатологія), які триватиму до 31 січня 2020 р.
  • На кафедрі дитячої кардіології та кардіохірургії розпочинаються цикл ТУ «Функціональна діагностика в дитячій кардіології», який триватиме до 07 лютого 2020 р.
  • На кафедрі дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії розпочинаються цикл ТУ «Граничні стани в педіатрії та дитячій отоларингології», який триватиме до 07 лютого 2020 р.
  • На кафедрі дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії розпочинаються цикл ТУ «Гомеопатична медицина», який триватиме до 07 лютого 2020 р.
  • На кафедрі медичної інформатики розпочинаються заняття у аспірантів очної вечірньої форми навчання «Доказова медицина», який триватиме до 04 лютого 2020 р.
  • На кафедрі філософії розпочинаються заняття у аспірантів очної денної форми навчання «Методологічні та етико-правові засади біомедичних досліджень» (дисципліна за вибором), який триватиме до 06 лютого 2020 р.

Вівторок 28.01

• На кафедрі офтальмології розпочинаються цикл ТУ «Оптометрія та контактна корекція», який триватиме до 11 лютого 2020 р.
  • На кафедрі урології розпочинаються заняття у інтернів-суміжників, які триватиму до 30 січня 2019 р.
  • На кафедрі педагогіки, психології, медичного та фармацевтичного права для викладачів системи медичної освіти, в тому числі інститутів підвищення кваліфікації викладачів, факультетів підвищення кваліфікації викладачів, факультетів підвищення кваліфікації викладачів, мед. університетів, мед. інститутів, тощо лікарів баз інтернатури та резидентури розпочинаються цикл ТУ «Педагогічні, психологічні та правові аспекти безперервного професійного розвитку лікарів та провізорів», який триватиме до 11 лютого 2020 р.
  • На кафедрі патологічної та топографічної анатомії розпочинаються заняття у інтернів-суміжників(Акушери), які триватиму до 30 січня 2019 р.
  • На кафедрі патологічної та топографічної анатомії розпочинаються цикл ТУ «Сучасні діагностичні аспекти новоутворень м’яких тканин», який триватиме до 11 лютого 2020 р.

Середа 29.01

• На кафедрі оториноларингології розпочинаються заняття у інтернів-суміжників (Медицина невідкладних станів), які триватиму до 30 січня 2020 р.
  • На кафедрі фізичної та реабілітаційної медицини і спортивної медицини розпочинаються цикл ТУ «Інтегративна медицина. Антигомотоксична терапія та немедикаментозна психосамотична гармонізація»(Курс спортивної медицини та санології), який триватиме до 12 лютого 2020 р.

Четвер 30.01

• На кафедрі фтизіатрії і пульмонології розпочинаються цикл ТУ «Антибіотикотерапія в практиці лікаря», який триватиме до 13 лютого 2020 р.
  • На кафедрі стоматології дитячого віку для лікарів, які підтверджують звання лікар-спеціаліст розпочинається стажування зі спеціальності «Дитяча стоматологія», який триватиме до 28 лютого 2020 р.
  • На кафедрі щелепно-лицевої хірургії розпочинаються цикл ТУ «Діагностика та лікування запальних процесів щелепно-лицевої ділянки», який триватиме до 13 лютого 2020 р.
  • На кафедрі неврології № 1 розпочинаються цикл ТУ «Актуальні питання діагностики цереброваскулярних захворювань та їх лікування», який триватиме до 28 лютого 2020 р.

П`ятниця 31.01

• Семінар Профілактика раптової серцевої смерті. ІКД-терапія «ІКД від А до Я» Детальніше тут
  • На кафедрі оториноларингології розпочинаються заняття у інтернів-суміжників (Сімейні лікарі), які триватиму до 7 лютого 2020 р.
  • На кафедрі хірургії серця та магістральних судин розпочинаються цикл ТУ «Набуті вади серця», який триватиме до 2 березня 2020 р.