Цикл тематичного вдосконалення «Актуальні питання інфектології» (2 тижні 78 год.), термін проведення з 12 травня  2020 року по 26 травня 2020 року, кафедри інфекційних хвороб буде проводитися згідно із затвердженим Робочим планом у дистанційному режимі (онлайн з використанням програми Zoom).

Підстава: оголошений в Україні карантин – постанова КМУ від 11.03.2020 № 211, рішення КМУ від 25.03.2020, наказ НМАПО імені П. Л. Шупика 13.03.2020 № 1355, наказ НМАПО імені П. Л. Шупика 18.03.2020 № 1463.

Куратори циклу: доцент кафедри Печінка Анатолій Михайлович (098-456-70-95) та асистент кафедри Коцюбайло Любов Петрівна, моб. тел. +38(097)668-71-59, електронна скринька: [email protected]

ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ НА НАВЧАННЯ

Для наших шановних слухачів, рекомендуємо з метою оформлення на навчання скористатися наступним алгоритмом дій:

Алгоритм дій:

1. зверніться телефоном або електронним листом до куратора циклу щодо наміру оформлення на цикл;
  2. надішліть куратору циклу:

1) ОРИГІНАЛ путівки на цикл (якщо бюджетна путівка – штамп закладу де працюєте обов’язково!);

2) подайте копію диплома про вищу освіту;

3) за умови зміни прізвища – копію документа про зміну прізвища (наприклад, копію свідоцтва про шлюб);

4) заповнену Технологічну картку (форма додається)

Новою поштою за наступною адресою: м. Київ, вул. Привокзальна 12, відділення № 30, Коцюбайло Л.П., тел. +380976687159

1. У листі не забутьте вказати свій номер телефону та електронну скриньку для підтримання онлайн-зв’язку.

ОРГАНІЗАЦІЯ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

Кожен слухач після реєстрації на циклі отримає повідомлення (буде створена вайбер-група, куди надсилатиметься вся інформація та посилання на онлайн-конференції викладачів і час їх проведення). Перехід за будь-яким з вказаних у листі посилань дозволить встановити на пристрій слухача (смартфон, ноутбук, комп’ютер) безкоштовну версію програми Zoom.

Дана програма дозволяє слухачам бачити і чути викладача та інших слухачів, бачити презентацію чи інші матеріали, запропоновані викладачем, задавати питання голосом або письмово у чаті, брати участь у обговоренні питань теми заняття.

Переліки запитань для вхідного, проміжного та підсумкового контролю, тестових чи інших письмових завдань, рекомендовані для опрацювання джерела (витяги з джерел) та інші необхідні для виконання навчальної програми навчально-методичні матеріали будуть надсилатися викладачами на електронні скриньки слухачів по мірі виконання робочого плану циклу.

Дякуємо, що обрали нашу кафедру для навчання!