Google search

 
 

З перших днів війни світова медична спільнота підтримує українських лікарів задля забезпечення здійснення професійних обов’язків – надання медичної допомоги військовому і цивільному населенню, постраждалим у збройній агресії проти нашої країни.

Тісна співпраця співробітників НУОЗ України імені П.Л. Шупика зі Світовою медичною асоціацією (WMA) та Постійним комітетом лікарів Європи (CPME) розпочата в мирний час, активізувалась в умовах військового стану. Вже 25 лютого від  WMA і CPME надійшли листи підтримки і зав’язалась тісна переписка щодо потреб медичної галузі в умовах війни. 10 березня 2022 року на сайті WMA було створено Фонд медичної допомоги Україні, а вже 24 березня надійшов перший транш гуманітарної допомоги з необхідними кровоспинними та знеболюючими засобами, турнікетами та іншим медичним обладнанням.

Протягом року світова медична спільнота доставила матеріальну допомогу в Україну, в тому числі дві великі партії ліків та медичного обладнання, в основному для надання допомоги при травмах, пологові ліжка для неонатального центру в Миколаєві, реанімаційні матеріали для лікарень Черкаської області, спеціальне обладнання для нейрохірургічного відділення Національної армії до Медичного клінічного центру в Києві та багато іншого.

На Генеральній асамблеї Світової медичної асоціації в Берліні, (Німеччина) подякувати світовій медичній спільноті мала честь представник від України в WMA професор Ірина Мазур.

В переддень новорічних свят, у вітальному слові очільників трьох медичних організацій – Світової медичної асоціації, Постійного комітету лікарів Європи і Європейського форуму медичних асоціацій підведено підсумок щодо гуманітарної допомоги для України і заклик для подальшої допомоги.

Працюємо заради Перемоги - виконуємо свій професійний обов’язок.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 75% - 2 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також