13 квітня 2023 року під головуванням професора Вікторії Горачук, проректора з науково-педагогічної роботи НУОЗ України імені П.Л. Шупика, відбулося чергове засідання спеціалізованої вченої ради Д 26.623.07 зі спеціальності 14.02.03 «Соціальна медицина».

Уперше в новій каденції спеціалізованої вченої ради відбувся захист докторської дисертації. До розгляду ради було представлено дисертацію доцента кафедри «Наук про здоров’я» Ужгородського національного університету МОН України Валерії Брич на тему «Медико-соціальне обґрунтування системи реабілітаційної допомоги дорослому населенню з наслідками травм і хворобами кістково-м’язової системи на регіональному рівні» на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук за спеціальністю 14.02.03 «Соціальна медицина».

Автором дослідження було вирішено актуальну науково-практичну проблему державного значення – представлено обґрунтування та розробка системи реабілітаційної допомоги дорослому населенню з наслідками травм і хворобами кістково-м’язової системи на основі запропонованої моделі її організації на регіональному рівні з урахуванням процесів реформування національної системи охорони здоров’я.

Присутні на засіданні члени спеціалізованої вченої ради (усі доктори наук за профілем дисертації), враховуючи  актуальність, наукову новизну отриманих результатів, теоретичне і практичне значення дисертаційної роботи та її відповідність вимогам пунктів 7-9 Порядку присудження та позбавлення наукового ступеня доктора наук, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 листопада 2021 року № 1197, та вимогам до оформлення дисертації, затвердженим наказом МОН України від 12.01.2017 № 40, одноголосно підтримали присудження Валерії Брич наукового ступеня доктора медичних наук за спеціальністю 14.02.03  «Соціальна медицина».

Актуальність матеріалу: 79.67% - 3 Голосів
Доступність матеріалу: 79.67% - 3 Голосів