Google search

 
 

За програмою Open World Leadership, що  фінансується за підтримки Конгресу США та здійснюється завдяки довготривалим зв’язкам у галузі охорони здоров’я, була організована делегація медичних працівників з України, до складу якої від кафедри онкології НУОЗ України імені П.Л. Шупика був включений аспірант 1-го року денної форми навчання Іван Червинський.

Програма передбачала відвідання двох важливих подій, які проходили у Вашингтоні: оглядової лекції з розвитку лідерських якостей, розуміння структури правління у медичній сфері США та зустрічі з представниками конгресмена Північної Кароліни, на якій обговорювалися питання стратегічного управління в галузі охорони здоров’я та громадського здоров’я.

Наступними елементами програми, у яких брав участь представник кафедри онкології, були відвідування опорних закладів медицини та правових закладів охорони здоров’я Північної Кароліни. Упродовж 10 днів здійснено багато зустрічей з представниками головних медичних установ, різних ланок медичних закладів університету Дюка, опорних багатопрофільних лікарень Wakemed та UNC Нospital.

У рамках програми Open World Leadership розроблені та апробовані нові системи поліпшення надання медичної допомоги вдома, проведено огляд та впровадження нових протоколів лікування хворих з онкологічною патологією. Представлено план оновлення матеріально-технічного забезпечення фармацевтичної індустрії у напрямку онкології та рідкісних хвороб. Учасники також були ознайомлені з програмами реабілітаційних центрів, алгоритмами відновлення опорно-рухової системи у постраждалих внаслідок війни цивільних осіб та військовослужбовців. Члени делегації ознайомлені з системою надання екстреної медичної допомоги хворим із серцево-судинною патологією, роботою центрів ендоваскулярної хірургії.  

Результатом участі у Open World Leadership стало надбання тісних контактів з міжнародними командами, співпраця з якими сприятиме поліпшенню та відновленню системи медичної допомоги в Україні після завершення воєнного стану, впровадженню нових спільних проектів в Україні та за її межами, оновленню протоколів лікування різних нозологій та утворенню міждисциплінарних команд фахівців України та США.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 75% - 2 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також