Google search

 
 

У Європейській науковій спільноті все більшої актуальності набувають заходи, що присвячуються гібридному підходу у діагностичній візуалізації онкологічних захворювань. Кафедра ядерної медицини, радіаційної онкології та радіаційної безпеки використовує в своїй діяльності подібні методи діагностики та активно представляє наукові досягнення колективу кафедри під час проведення міжнародних форумів.

27-28 квітня 2023 року завідувач кафедри ядерної медицини радіаційної онкології та радіаційної безпеки, д.мед.н. Павло Король взяв участь у міжнародному симпозіумі за запрошенням Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) під егідою Європейської асоціації ядерної медицини: «ПЕТ/КТ в епоху імунотерапії та оцінки терапевтичної відповіді», що відбувся у м. Відень (Республіка Австрія). Завідувач кафедри представив усну доповідь «Theranostics-modern concept of nuclear medicine in Europe» у якій викладено сучасну концепцію нового підходу в радіонуклідній діагностиці та терапії онкологічних хворих. В рамках симпозіуму були розглянуті питання імунної відповіді на таргетну та променеву терапію за допомогою сучасних методів гібридної візуалізації.

Серед інших заходів відбулась виставка сучасного медичного інструментального обладнання від провідних  європейських постачальників. Як зазначив директор Європейської асоціації ядерної медицини професор Stefano Fanti, участь у подібних наукових форумах науково-педагогічних працівників Національного університету охорони здоров’я  України імені П.Л. Шупика є значущою подією, а подальша співпраця буде корисною для підвищення професійного рівня фахівців з ядерної медицини та променевої діагностики в Україні, а також обміну досвідом у контексті запровадження сучасних інноваційних методів гібридної візуалізації.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 75% - 2 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також