1 травня 2023 року на кафедрі хірургії та судинної хірургії Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика МОЗ України розпочали навчання лікарі-інтерни ІІІ року за спеціальністю "Хірургія" (21 лікар, випуск 2020 року).

Завідувач кафедри професор Сергій Саволюк на вступній лекції поінформував щодо робочого плану, програми очної частини інтернатури та завдань, які стоять перед молодими лікарями щодо поглиблення теоретичної підготовки та вдосконалення практичних навичок та вмінь з усіх розділів клінічної хірургії згідно із зауваженнями під час проміжної атестації по завершенню І та ІІ року навчання, про організацію навчального процесу, про вимоги щодо оформлення індивідуальної документації лікарів-інтернів під час проходження очної частини навчання та заключної атестації, дату проведення комп’ютерного іспиту.

Під час виробничої наради колектив кафедри хірургії та судинної хірургії ознайомився з обсягом виконаної роботи лікарями-інтернами згідно з представленими звітами роботи на заочних базах стажування, провели перевірку вихідного рівня знань.

Крім цього, молоді фахівці були ознайомлені з останніми змінами у системі безперервного професійного розвитку та нормативними документами щодо подальшого зростання та удосконалення фахівців згідно з різноманітними тематичними напрямками.