Google search

 
 

День Героїв або Свято Героїв – щорічне свято, запроваджене на честь захисників нашої країни, що присвятили своє життя боротьбі за її свободу та незалежність, а також усіх тих, хто продовжує класти душу й тіло за самостійну соборну Українську державу.

У 1941 році Другий Великий Збір Організації Українських Націоналістів постановив відзначити 23 травня як День Героїв. Воно було покликане відродити в українців героїчний дух минулих поколінь, які дали вітчизняній історії яскраві приклади героїзму лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, січових стрільців та вояків Армії УНР, УПА та діячів ОУН.

Українські герої – це не тільки відомі видатні особистості, а й прості люди, жінки та чоловіки, хлопці та дівчата, діти та літні люди, які захищали рідну землю за минулих часів, та усі ті, хто зараз робить усе можливе задля перемоги України.

Під час російської воєнної агресії проти нашої країни велика кількість людей стала на захист нашої Держави. У кожної людини свій фронт боротьби. Так і співробітники кафедри медицини праці, психофізіології та медичної екології НУОЗ України імені П. Л. Шупика щоденно роблять свій посильний внесок у справу допомоги співвітчизникам, що захищають країну та рятують життя. Зокрема, долучаються до волонтерської діяльності щодо забезпечення одягом та речами першої необхідності поранених, які перебувають на лікуванні та реабілітації у госпіталях м. Києва.

Так доцент кафедри Олександра Демецька за час війни пройшла навчання за міжнародними програмами і отримала статус міжнародного тренера-інструктора з питань хімічної, біологічної, радіологічної безпеки, бойової травми. Під її безпосереднім керівництвом в рамках співпраці з Міжнародним Медичним Корпусом в Україні було проведено понад 150-и тренінгів серед медичних працівників, працівників рятувальної служби, пересічного населення прифронтових громад України тощо. Свій практичний досвід польової роботи Олександра Демецька щодня передає слухачам, які навчаються на циклах спеціалізації та тематичного удосконалення, що проводить кафедра.

Кожний колектив має своїх Героїв! Розповідаймо про Героїв! Шануймо Героїв! Слава Україні!

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також