Google search

 
 

В минулу суботу 3 червня традиційно відбувся безкоштовний факультатив, що організовує кафедра кардіології НУОЗ України імені П.Л. Шупика.

Захід був актуальним для терапевтів, кардіологів, сімейних лікарів, офтальмологів. Учасники отримали можливість почути рекомендації провідних експертів та залучити нові наукові досягнення до своєї клінічної практики. Завдяки такій ініціативі, лікарі мають змогу покращити якість надання медичної допомоги кардіологічним пацієнтам та ефективніше впроваджувати передові методики лікування.

Першим, хто виступив з доповіддю, був професор НМУ імені О.О. Богомольця Сергій Риков. Його лекція називалася «Запальні захворювання ока» і була присвячена висвітленню проблеми бактеріальних уражень ока та правильної антибактеріальної терапії. Професор звернув увагу слухачів на важливості розпізнавання і лікування бактеріальних інфекцій, надавши цінні рекомендації та інформацію про нові методи терапії цих захворювань. Його доповідь була цікавою та інформативною, надаючи цінні уявлення про діагностику та лікування запальних захворювань ока.

Наступна лекція була присвячена групі препаратів, що широко використовуються в кардіології як гіпотензивні засоби, протиаритмічні та є одними з основних препаратів при ішемічній хворобі серця. Професор кафедри внутрішньої медицини ВНМУ ім. М.І. Пирогова Наталя Кузьмінова присвятила свою доповідь бета-адреноблокаторам, детально зупинившись на механізмах дії препаратів, сучасних рекомендаціях щодо призначень та найбільш частих побічних ефектах.

Нові 2022 міжнародні рекомендації з менеджменту НЖХП презентувала доцент кафедри кардіології Ірина Давидова. Проблема щодо побічних реакцій від застосування статинів не вирішена до сьогодні. Що може допомогти у розв'язанні цього питання можна було дізнатися з виступу лектора.

Професор, завідувачка кафедри кардіології НУОЗ Україн імені П.Л. Шупика Марина Долженко продовжила захід своїм майстер-класом на тему: «Коморбідний хворий: як запобігти поліпрагмазії?». Обговорили перехід до міжнародної класифікації з серцевої недостатності. Як правильно застосовувати класифікацію ABCD і проводити профілактику серцевої недостатності, зменшувати фактори ризику, щоб зі стадії В повернути пацієнта до А.

Після кожної лекції слухачі мали можливість поставити свої питання та отримати розгорнені відповіді.

Більш детально про майбутні заходи можна дізнатися на сайті www.Webcardio.org та в освітньому додатку MedUA.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також