30 червня 2023 року у форматі онлайн-конференції відбулась робоча зустріч іноземних клінічних ординаторів (аспірантів, стажистів) та їх кураторів з адміністрацією університету.

У зв’язку з воєнним станом багато іноземців знаходяться за кордоном, тому була впроваджена дистанційна форма навчання (з застосуванням засобів зв’язку).

Метою зустрічі було вирішення організаційних питань, які стосувались змін у навчальному процесі, завершення навчального року та комунікації між іноземцями, викладачами та адміністрацією університету в умовах воєнного часу.

Особлива увага була приділена організації англомовної форми навчання (пілотний проєкт вже впроваджено на кафедрі дерматовенерології, алергології, клінічної та лабораторної імунології). Також організації мовної допомоги іноземцям у вивченні української, латинської, англійської мов.

Під час зустрічі проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародного співробітництва, професор Олеся Гульчій подякувала клінічним ординаторам та їх кураторам за допомогу під час повномасштабної війни в Україні, а саме:

• громадянину Королівства Марокко Ураді Мохамед Фуад (кафедра анестезіології та інтенсивної терапії), який в складних умовах у Києві надавав лікувальну допомогу пацієнтам та пораненим військовим;
  • громадянину Королівства Марокко Ель Хамсані Ель Мехді (кафедра акушерства, гінекології та медицини плода), який на початку повномасштабного вторгнення вступив до лав Територіальної оборони та захищав Київ від нападу загарбників.

Клінічні ординатори цікавилися мовними питаннями, форматом проведення атестації, академічною мобільністю, дистанційним навчанням, а також висловили свої побажання для подальшої роботи і подякували керівництву Університету за ініціативу проведення такої зустрічі, активний діалог і з'ясування важливих для них питань.

Наступну зустріч заплановано провести у вересні.

Актуальність матеріалу: 74.5% - 2 Голосів