На кафедрі радіології закінчився цикл спеціалізації з ультразвукової діагностики, який тривав з 05.04 по 05.07.2023 р.

На циклі проходили навчання більше 80 слухачів, серед яких були лікарі загальної практики та сімейної медицини, акушери-гінекологи, неврологи, інфекціоністи, хірурги, радіологи, урологи з чудових міст нашої України: м. Хмельницький, м. Вінниця, м. Миколаїв, м. Херсон, м. Полтава та області, м. Київ та області, м. Житомир та області, м. Черкаси та області, Чернігівської, Волинської, Закарпатської, Донецької, Дніпропетровської, Одеської та Сумської областей.

В цьому році цикл проходив в складних умовах воєнного стану, тому заняття проводились в аудиторно-дистанційному форматі. Незважаючи на непрості умови роботи, викладачі кафедри доклали максимум зусиль щоб педагогічний процес відбувся на високому рівні.

Всі слухачі отримали документи встановленого зразка про завершення навчання та присвоєння звання «спеціаліст» за спеціальністю «Ультразвукова діагностика».

На заключній конференції куратор циклу доцент Г. Смирнова привітала слухачів із успішним завершенням циклу та побажала подальшого розвитку в новій спеціальності, а головне – мирного неба усім нам.

Актуальність матеріалу: 88.6% - 5 Голосів
Корисність матеріалу: 83.75% - 4 Голосів