Google search

 
 

Липень розпочався з активного навчання лікарів на безкоштовному факультативі, організованому кафедрою кардіології. 1 липня онлайн захід відвідали лікарі кардіологи, терапевти, ендокринологи, невропатологи, сімейні лікарі. Такі зустрічі проводяться з метою поширення серед медичної спільноти знань доказової медицини та актуалізації найновіших досягнень у медичній сфері.

Суботній факультатив розпочався з доповіді к.мед.н. Костянтина Зуєва: «Пацієнти з ЦД 2 типу: що ми можемо дати більше, ніж зниження рівня HbA1c?». Обговорювалися питання вибору цукрознижувального препарату; алгоритм цукрознижувальної терапії ADA/ASD 2022: місце емпагліфлозину в сучасному лікуванні; питання кардіо-нефропротекції у хворих з цукровим діабетом 2 типу; а також виклики, які кидає цукровий діабет та як допомогти пацієнтам зберегти здоров’я.

Дуже насиченим був майстер-клас к.мед.н., лікаря-невролога поліклінічного відділення ДУ ННЦ «Інститут кардіології імені академіка М.Д. Стражеска» НАМН України Іванни Ревенько щодо профілактики інсульту. До уваги лікарів були представлені клінічні кейси, що найбільш часто зустрічаються в медичній практиці. Разом розглядали коректність призначення терапії та діагностичних процедур, опираючись на міжнародні рекомендації.

На завершення зустрічі професор, завідувач кафедри кардіології НУОЗ України імені П.Л. Шупика Марина Долженко прочитала лекцію на непросту, але актуальну тему: «У хворого «чисті» судини на коронарографії. Тактика лікаря». Як розпізнати атипову стенокардію, що таке INOCA, та чому про це варто знати не тільки кардіологам, як розпізнати мікросудинну стенокардію та які існують діагностичні її критерії? На всі ці питання професор дала розгорнуті відповіді згідно з останніми науковими даними, а також представила клінічний випадок.

Після кожної лекції доповідачі відповідали на питання, що надійшли від аудиторії під час їх виступів. Також лікарі позитивно відгукуються про проведення заходів.

Більш детально про наступні події можна дізнатися на веб-порталі WebCardio.org або у додатку MedUA.

Дякуємо всім, для кого це важливо – навчаться разом з нами.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також