Google search

 
 

В Україні щодня зростає кількість поранених, які потребують реабілітації. Тому держава активно реформує систему надання реабілітаційної допомоги та впроваджує цифровізацію процесів на всіх рівнях.

Весь процес реабілітації пацієнта буде супроводжуватися в електронній системі охорони здоровʼя (ЕСОЗ). Якщо пацієнт буде скерований до іншого медичного закладу, йому не доведеться везти з собою документи з попереднього місця реабілітації – необхідна інформація буде доступною в електронній картці.

Кожного пацієнта супроводжує мультидисциплінарна реабілітаційна команда фахівців із різних напрямів, а також для нього створюється індивідуальний реабілітаційний план. Весь процес фіксується та зберігається в ЕСОЗ.

«Сучасна реабілітація - це доказова медицина і злагоджена робота мультидисциплінарної команди, спрямована на реальну допомогу та покращення якості життя пацієнта. Сьогодні ця медична послуга є вкрай важливою…”, - зазначила Голова НСЗУ Наталія Гусак.

Нагадуємо, що для населення реалізується Програма медичних гарантій, в яку входять три повноцінні реабілітаційні пакети: “Реабілітаційна допомога дорослим та дітям у стаціонарних умовах”, “Реабілітаційна допомога дорослим та дітям у амбулаторних умовах” та “Медична реабілітація немовлят, які народились передчасно та/або хворими, протягом перших трьох років життя”.

Безоплатні послуги за цими пакетами надають 432 медичні заклади, які підписали контракт із НСЗУ.

За матеріалами сайту НСЗУ та сторінки фейсбук НСЗУ  

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 49.5% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також