05 липня 2023 року на кафедрі гастроентерології, дієтології і ендоскопії  завершився цикл спеціалізації за спеціальністю «Гастроентерологія», який тривав 6 місяців. На циклі проходили навчання 21 лікар-слухач з м. Києва та різних областей України.

Заняття проводились у змішаному форматі (онлай/офлайн) згідно затвердженої освітньої програми спеціалізації (вторинної) за спеціальністю «Гастроентерологія». В лекціях та семінарських заняттях, зокрема, висвітлювались основні положення сучасних консенсусів світової гастроентерології: рекомендації EASL, ECCO, Європейської та Американської гастроентерологічних Асоціацій, Асоціацій по вивченню печінки. Особлива увага приділялась питанням профілактики, ендоскопічної діагностики, сучасним підходам до підвищення якості надання медичної допомоги пацієнтам гастроентерологічного профілю.

Всі лікарі успішно опанували освітню програму спеціалізації за спеціальністю «Гастроентерологія», пройшли атестацію на визначення рівня знань та практичних навичок із присвоєнням звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Гастроентерологія».

Заключна конференція та анонімне анкетування слухачів виявили велику зацікавленість лікарів в навчанні на циклі. Лікарі-слухачі відмітили важливість для практичної роботи виданого кафедрою довідника «Класифікації захворювань органів травлення». Слухачі висловили задоволеність та вдячність за отриману на циклі інформацію, набуті практичні навички та виявили бажання продовжувати свій безперервний професійний розвиток шляхом навчання на циклах, які проводить кафедра гастроентерології, дієтології і ендоскопії.

Актуальність матеріалу: 53.5% - 2 Голосів