Напередодні свята Дня медичного працівника надійшла гарна  новина  від Європейського Борду фізичної та реабілітаційної медицини (Board PRM) Європейського Союзу Медичних Спеціалістів (UEMS): вісім українських лікарів ФРМ, викладачів медичних університетів України, пройшли процедуру сертифікації за екстраеквівалентністю та отримали посвідчення лікарів фізичної та реабілітаційної медицини (ФРМ) Європейського зразку (Fellow Board PRM).

Приємно, що серед них - 5 викладачів НУОЗ України імені П. Л. Шупика: завідувач кафедри педіатрії, дитячої неврології та медичної реабілітації, доцент Оксана Назар, доценти кафедри фізичної та реабілітаційної медицини і спортивної медицини: Тетяна Куртян, Алла Ткаліна, Оксана Гдиря, а також Володимир Голик колишній доцент цієї кафедри, який сьогодні працює офіс-офіцером Українського Бюро ВООЗ.

Завідувач кафедри фізичної та реабілітаційної медицини і спортивної медицини професор Олександр Владимиров та професор цієї ж кафедри Наталія Владимирова одними з перших в Україні пройшли сертифікацію ФРМ та отримали відповідні сертифікати Європейського зразку.

Сьогодні в Україні працює 10 лікарів ФРМ,  6 з них працюють в НУОЗ  України імені П. Л. Шупика, який міцно тримає лідерство серед медичних університетів України у підготовці таких надзвичайно важливих сьогодні фахівців – лікарів фізичної та реабілітаційної медицини.