Google search

 
 

22 липня відбувся останній літній факультатив, який організувала кафедра кардіології НУОЗ України імені П.Л. Шупика. Захід був актуальним для кардіологів, сімейних лікарів, терапевтів, неврологів, травматологів.

Проведення факультативних занять створюють сприятливе середовище для активного навчання та розвитку професійних компетенцій, дозволяючи медичним спеціалістам бути в курсі новітніх тенденцій, сучасних лікувальних методів та інноваційних технологій, які можуть сприяти покращенню якості надання медичних послуг. Проведення таких додаткових занять є важливим елементом удосконалення професійного розвитку лікарів.

Захід розпочався з дискусії «У фокусі коморбідний пацієнт з неклапанною фібриляцією передсердь (НФП)», яку провели: завідувач кафедри кардіології професор Марини Долженко та к.мед.н., голова групи експертів МОЗ України з неврології та нейрохірургії Дмитро Лебединець. Цікаво було дізнатися, які виклики ставить ця патологія перед лікарями різних спеціальностей НФП, чим вона небезпечна з точки зору кардіолога та невролога. Спікери представили типові випадки, на основі яких показали алгоритм дій лікаря при профілактиці інсульту та як допомогти пацієнту, якщо судинна подія відбулася.

Дуже актуальну тему підняв у своїй доповіді: «Менеджмент гострого та хронічного болю у практиці ортопеда-травматолога. Остеоартроз та вибір НПЗП» лікар ортопед-травматолог Сергій Чорнобай. Остеоартроз – це патологія, що стала головним чинником інвалідизації населення у всьому світі. Цією найпоширенішою формою ураження суглобів страждає кожен десятий українець. Як правильно підібрати терапію в залежності від стадії процесу, які показники ефективного лікування – це головні питання, що були максимально опрацьовані під час виступу спікера.

Доповідачі відповіли на всі питання, що надійшли від активної аудиторії.

Наступні зустрічі плануються восени.

Більш детально можна дізнатися на веб-порталі WebCardio.org або у додатку MedUA.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також