Навчання лікарів-інтернів за спеціальністю «Внутрішні хвороби» очного циклу розпочалось на кафедрі терапії НУОЗ України імені П. Л. Шупика 1 вересня 2023 року і триватиме до 30 листопада 2023 року. Зареєструвалися 35 інтернів, з них 12 за бюджетною та 23 за контрактною формою навчання. Переважна більшість – випускники Національного медичного університету імені О. О. Богомольця, Вінницького національного медичного університету імені М. І. Пирогова, Полтавського державного медичного університету.

Навчання на очному циклі інтернатури відбувається на клінічних базах кафедри – КНП «Київський міський клінічний ендокринологічний центр» та Українсько-німецький противиразковий гастроентерологічний центр «БІК-КИЇВ».

Завідувач кафедри, професор Наталія Швець на вступній конференції привітала присутніх із початком навчання, ознайомила інтернів із завданнями, які ставляться перед молодими лікарями у складних умовах повномасштабної військової агресії щодо набуття нових знань та вдосконалення практичних навичок з усіх розділів внутрішньої медицини. Завуч, професор Тетяна Бенца розповіла про основні напрямки навчального процесу, ознайомила із робочим планом та програмою інтернатури, акцентувала увагу на важливості підготовки до ліцензійного іспиту КРОК-3, а також наголосила на необхідності відповідального ставлення кожного інтерна до навчання та професійних обов’язків. Куратор циклу, асистент Тетяна Снісаревська розповіла про вимоги щодо оформлення індивідуальної звітної документації лікарів-інтернів під час проходження очної частини навчання, ознайомила із розкладом проведення лекцій, семінарських та практичних занять. Завідувач кафедри та присутні викладачі побажали лікарям-інтернам успіхів у навчанні та оволодінні основами спеціальності.