29 вересня 2023 р. на кафедрі ортопедії і травматології Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика за підтримки компанії Інтерлок ТТ був проведений майстер-клас з накісткового остеосинтезу для лікарів-інтернів та молодих спеціалістів.

Майстер-клас зібрав близько 35 учасників, як лікарів-інтернів, так і досвідчених лікарів, які бажали поглибити свої знання в цій важливій галузі. Подія відзначилася високою інтерактивністю і можливістю навчатися у провідних фахівців в галузі ортопедії та травматології.

В рамках майстер-класу були представлені лекції на основні теми основ остеосинтезу, сучасні методи та технології, пов'язані з накістковим остеосинтезом, у тому числі, з використанням новітніх медичних матеріалів та імплантатів від компанії Інтерлок ТТ. Учасники отримали відповіді на практичні питання та клінічні завдання. Лікарі-інтерни відпрацювали навички на штучних кістках під контролем досвідчених лікарів.

«Ми вдячні компанії Інтерлок ТТ за допомогу в організації майстер-класу, адже важливо надавати лікарям-інтернам можливість поглиблювати свої знання та вдосконалювати навички, щоб підвищити якість медичного обслуговування в Україні», - сказав професор, завідувач кафедри ортопедії і травматології Микола Анкін.

Майстер-клас з накісткового остеосинтезу є частиною безперервної освітньої програми на кафедрі, що сприяє покращенню медичної підготовки та професійної компетентності лікарів-інтернів в галузі ортопедії і травматології.

Актуальність матеріалу: 69.5% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 70.5% - 2 Голосів