Google search

 
 

Уявіть, що ви прокинулися сьогодні вранці і захотіли оцінити свій рівень володіння англійської мови, перш ніж почати читати лекції та проводити практичні заняття студентам-іноземцям, навчатися, отримувати інформацію на медичну тематику з англомовних джерел, спілкуватися з колегами на міжнародних заходах.

Тестування є важливим інструментом для досягнення академічних, професійних та особистих цілей. Викладачі кафедри мовної підготовки та гуманітарних дисциплін НУОЗ України імені П.Л. Шупика 13.09–15.09.2023 року проводили тестування науково-педагогічних працівників Університету щодо рівня володіння ними англійською мовою.

Навіщо потрібні тести на визначення рівня англійської мови? Якщо ви не ставите перед собою якихось конкретних цілей, то результат навчання завжди буде розмитий і недосяжний. Такі цілі як «розговоритися, підняти рівень, підтягнути граматику чи вивчити нову лексику» – досить абстрактні. А ось мета досягти рівня Upper Intermediate, потім Advanced – це конкретний орієнтир, і якраз тестування на кафедрі мовної підготовки та гуманітарних дисциплін є відправною точкою в цьому напрямку. Розуміння того, що ви рухаєтеся вперед у вивченні англійської мови, завжди дуже мотивує. Тест, розроблений фахівцями кафедри в повній відповідності з результатами оцінки мовних компетенцій, допоможе індивідуалізації навчання та підібору оптимального рівня складності навчального матеріалу.

Загальна кількість науково-педагогічних працівників, які пройшли тестування у вересні – 21 особа, з них: 3 показали знання англійської мови на рівні А2, 11 майбутніх слухачів – рівень В1, 4 – рівень В2, і 3 – рівень С1. Така перевірка знань дуже важлива частина вивчення мови, вона дає можливість у майбутньому зрозуміти, яку тему слід розглянути більш ретельно, а що просто освіжити у пам’яті і перейти до вивчення нового.

Шкала CEFR (Загальноєвропейські компетенції володіння іноземною мовою) включає шість рівнів володіння англійською мовою: Beginner – A1, Elementary – A2, Intermediate – B1, Upper Intermediate – B2, Advanced – C1, Proficiency – C2. Викладачі кафедри мовної підготовки та гуманітарних дисциплін бажають усім колегам – майбутнім слухачам курсів після успішного старту сміливо і впевнено продовжити розпочатий шлях, долаючи будь-які перешкоди та розширюючи межі своїх можливостей. Per aspera ad astra!

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також