Минулого тижня, 5 жовтня 2023 року відбувся в онлайн форматі фаховий семінар представників аптечної мережі «Аптека низьких цін» з викладачами кафедри фармації та здобувачами вищої фармацевтичної освіти спеціальності 226 «Фармація, промислова фармація».

Аптечна мережа «Аптека АНЦ» включає в себе низку структурних одиниць: «АНЦ», «Шар@», «Копійка», «Благодія» та посідає перше місце за часткою в грошовому еквіваленті на фармацевтичному ринку України (14,4 %) вже більше 20 років, має в своїй структурі понад 1100 аптек в яких працевлаштовано величезна кількість фармацевтичних фахівців. Аптечну мережу «Аптека АНЦ» представляла менеджер по роботі з навчальними закладами Ірина Нікитенко. НУОЗ України імені П.Л. Шупика представляли в.о. завідувача кафедри фармації професор С. Соловйов, професор В. Трохимчук, професор А. Кабачна, доцент І. Токменко, доцент В. Буцька, доцент О. Тимченко, ст. викл. Н. Білоусова, асистент Н. Суртаєвата та студенти 5-го курсу фармацевтичного факультету.

Під час засідання були визначенні конструктивні пропозиції щодо удосконалення та покращення якості підготовки майбутніх фахівців спеціальності 226 «Фармація, промислова фармація», із урахуванням необхідних компетентностей. Також стейкхолдерами були визначені навички комунікації, емпатії та відкритості, які в процесі підготовки мають набути випускники НУОЗ України імені П.Л. Шупика, відпрацьовувати під час навчання у ЗВО. Окрім цього, попередньо обговорені можливості проходження виробничих практик студентами на базі аптек «Аптека АНЦ».

Викладачам і студентам НУОЗ України імені П.Л. Шупика представниками аптечної мережі запропоновано провести гостьові лекції та цикл тренінгів за наступними темами: «Сучасна фармопіка», «Оргфарм порядок», «Техніка продажів», «Цікаві фармацевтичні кадри», «Аналоги», «Переваги препаратів», «Робота з конфліктами», «Типи конфліктів».

Наприкінці зустрічі між студентами фармацевтичного факультету було розіграно за допомогою методу рандомізації цінний подарунок на згадку про «Аптека АНЦ». Переможцем конкурсу стала староста групи Братухіна Лариса.

Проведення таких зустрічей зі стейкхолдерами позитивно впливає не тільки на розвиток фахових компетентностей та зближення сьогоднішніх здобувачів освіти з потенційними роботодавцями, а й придає їм впевненості в собі.

Актуальність матеріалу: 93.62% - 8 Голосів
Корисність матеріалу: 93.62% - 8 Голосів