Згідно з Переліком заходів БПР, які заплановані НУОЗ України імені П.Л. Шупика у 2023 році напередодні «Всесвітнього Дня хоспісної та паліативної допомоги», в рамках Медичного Форуму відбулася науково-практична конференція «Сучасні академічні знання у практиці лікаря загальної практики – сімейного лікаря».

В рамках наукового заходу 33 провідні вітчизняні експерти та колеги з зарубіжжя представили цікаві доповіді про сучасні тенденції у веденні пацієнтів, під час яких засвідчили високий професійний рівень науково-педагогічного складу університету, інших закладів та установ.

Загалом, в роботі конференції (в режимі on-line) взяло участь 1527 фахівців з профільних установ України (насамперед конференція зацікавила сімейних лікарів та спеціалістів інших медичних спеціальностей).

Професор Олег Шекера провів майстер-класи «Первинна медична допомога та паліативна допомога у практиці сімейного лікаря» та «Військова медицина в сучасних умовах».

Під час секцій «Сімейна медицина та педіатрія», «Неврологія, психіатрія та медицина невідкладних станів» та «Кардіологія» учасники конференції отримали багато цікавої та корисної інформації.

Кафедра паліативної та хоспісної медицини провела окрему секцію, на якій з цікавими доповідями виступили всі співробітники кафедри напередодні «Всесвітнього Дня хоспісної та паліативної допомоги» та засвідчили високий професійний рівень.

У своєму офіційному зверненні з нагоди Всесвітнього Дня хоспісної та паліативної допомоги генеральний директор ВООЗ Тедрос Адханом Гебрейесус зазначив: «ВООЗ закликає усі країни розширити доступ до паліативної допомоги в рамках їхнього шляху до загального охоплення медичними послугами (UHC). Це означає більш чітку політику та кращий доступ до основних ліків».

Під час таких заходів учасники Медичного Форуму краще усвідомили роль впровадження мультидисциплінарного, міжвідомчого та міжсекторального підходу у наданні медичної допомоги пацієнтам та членам їх родин.

Підвели підсумок роботи Медичного Форуму професор Олег Шекера, професор Анатолій Царенко та кандидат медичних наук Максим Приступюк.

Актуальність матеріалу: 77.33% - 3 Голосів