18-19 жовтня в Національному університеті охорони здоров’я України імені П.Л.  Шупика на підставі наказу НУОЗ України імені П.Л. Шупика від 30 серпня 2023 року № 3029 відбулась атестація аспірантів медичного факультету всіх форм здобуття вищої освіти третього (освітньо-накового рівня).

Комісія у складі - декана медичного факультету, професора О. Процюк , голови комісії з науково-дослідницької та інноваційної діяльності, професора С.  Саволюка, професора Д. Дзюби, к. мед. н., О. Мироненка, завідувача відділу аспірантури та докторантури, доцента Н. Серьогіної заслухала звіти аспірантів та розглянула матеріали атестації.

Під час атестації комісія розглянула особові справи кожного аспіранта, повноту та відповідність виконання індивідуального наукового та навчального плану.

За результатами засідання комісії, в цілому, результати атестації було визнано позитивними. Аспіранти які були присутні на засіданні атестаційної комісії, рекомендовані для переведення на наступний рік навчання.

Корисність матеріалу: 68.5% - 2 Голосів