Google search

 
 

Теплого суботнього дня, 14 жовтня, кардіологи, терапевти, сімейні лікарі зібралися разом на факультативні заняття, що  організовує кафедра кардіології НУОЗ України імені П.Л. Шупика.

Ціль проведення таких он-лайн зустрічей полягає в розповсюдженні нових даних у сфері обґрунтованої медицини і вивчення складних клінічних ситуацій за допомогою мультидисциплінарних груп. Це дозволяє розглядати проблему з різних кутів і знаходити оптимальний підхід до лікування пацієнтів.

Захід розпочався дискусією на тему: «COVID19 у хворого на гострий коронарний синдром. Як запобігти?» між к.м.н., асистентом кафедри кардіології Тетяною Сімагіною та професором завідувачем кафедри кардіології Мариною Долженко. Особлива увага була приділена впливу різних груп кардіологічних препаратів на прогноз хворих при COVID19.

Професор Національного інституту терапії імені Л.Т. Малої НАМН України Сергій Коваль присвятив свою лекцію темі: «Стратегія досягнення цільового рівня АТ у пацієнта з цукровим діабетом». Детально були представлені основні зміни в рекомендаціях європейських асоціацій 2023 року, що  стосувалися контролю та лікуванню артеріальної гіпертензії при цукровому діабеті 2 типу.

Ацетилсаліцилова кислота у первинній та вторинній профілактиці судинних ускладнень: як зберегти баланс ризику та користі? Чи залишається ацетилсаліцилова кислота лідером антитромботичної профілактики у пацієнтів з ішемічною хворобою серця? Що про це говорять сучасні настанови та наукові дослідження? Відповідь на ці складні питання шукав професор ЛНМУ імені Д. Галицького Василь Скибчик.

Важливий та наповнений сучасними знаннями майстер-клас провела професор Марина Долженко: «Складний пацієнт з високим артеріальним тиском. Діагностика. Лікування». Спікер за допомогою клінічного випадку продемонструвала алгоритм ведення такого хворого.

Особливістю проведення цієї зустрічі стала можливість лікарям задати питання  не тільки лекторам-лікарям, але й юристу Івану Тесленко. Обговорили  безпеку роботи лікарів з юридичної точки зору, особливості і правомірність висновків ВЛК та МСЕК.

Про наступні заходи організовані кафедрою кардіології можна дізнатися на сайті Webcardio.org та в додатку MedUA.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також