09 жовтня 2023 року професор кафедри ортопедії і травматолоії І.  Зазірний відвідав університетську клініку у місті Ларісса, Греція, де долучився до досліджень та практичних операцій, пов'язаних із застосуванням робототехніки для тотального ендопротезування колінного суглоба.

Під час стажування професор І. Зазірний мав можливість вивчити сучасні методи та технології, що застосовуються в Греції для поліпшення результатів операцій та відновлення рухливості пацієнтів.

Ця ініціатива спрямована на обмін досвідом і впровадження найкращого досвіду у медичну практику в Україні.

Професор І. Зазірний планує впроваджувати отримані знання та навички на кафедрі ортопедії і травматології, сприяючи розвитку української медичної науки та покращенню якості медичної допомоги.