Google search

 
 

28 жовтня відбувся перший факультатив для фармацевтів та асистентів фармацевтів, організований кафедрою фармації за підтримки кафедри кардіології НУОЗ України імені П.Л. Шупика. Захід був особливо цікавий для фармацевтів усіх спеціальностей та асистентів фармацевтів.

Зустріч розпочалася з привітання завідувача кафедри кардіології професора Марини Долженко та старшого викладача, відповідальної з навчально-методичну роботу кафедри фармації Наталі Білоусової. Доповідачі звернули увагу слухачів щодо певних змін, які відбулися у чинному законодавстві стосовно безперервного професійного розвитку фармацевтів та асистентів фармацевтів. Метою проведення заходу є поглиблення знань фармацевтів та асистентів фармацевтів з огляду на сучасні наукові досягнення. Окрему увагу привернули наступні аспекти професійної діяльності фармацевтів: питання надання фармацевтичної допомоги для збереження психічного здоров'я населення України, питання профілактики професійного вигорання у фармацевтів, питання фармакології та зміни у чинному законодавстві.

Старший викладач Н. Білоусова розглянула професійні рекомендації щодо стану психічного здоров'я населення України та надання фармацевтичної допомоги у сфері реалізації лікарських засобів згідно із протоколами фармацевтів, рекомендованих МОЗ України. Також, доповідач озвучила відповідь на практичне питання щодо того, які лікарські засоби, що відпускаються без рецепта лікаря, краще допомагають для заспокоєння пацієнтів, що перебувають у стресових станах. Окрема увага була приділена профілактичним заходам, які спрямовані на зниження ризику виникнення стресових станів у населення.   

Професор Марина Долженко провела майстер-клас: «Стрес-індукована артеріальна гіпертензія та ішемія в умовах війни». Як попередити великі несприятливі кардіоваскулярні події, що залежить від фармацевта, а що від лікаря та від пацієнта, як правильно навчити пацієнтів зменшити свої серцево-судинні ризики, як можна допомогти, крім медикаментозної терапії – на всі ці питання спікер дала детальні відповіді.

Дякуємо всім, що навчаєтесь разом з нами. 

Більш детально про наступні події можна дізнатися на вебпорталі WebCardio.org або у додатку MedUA.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 93.75% - 8 Голосів
Корисність матеріалу: 93.75% - 8 Голосів
Доступність матеріалу: 93.75% - 8 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також