20-21 жовтня 2023 року відбулася щорічна конференція «Advances in neurology - Досягнення в неврології», постійним організатором якої є кафедра неврології № 1 Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика, а головою наукового комітету конференції – професор Тетяна Слободін.

«Досягнення в неврології» - це беззаперечно один з найбільш рейтингових фахових українських заходів, який об’єднує неврологів усієї України, тож сьома конференція не стала виключенням.

Лікарі-неврологи ділились досвідом застосування світових стандартів в діагностики та лікуванні, а також особистим досвідом маршруту пацієнта від першого огляду лікарем до правильно поставлених діагнозів, у тому числі випадків, яких налічується лише декілька сотень у світі. Міжнародні колеги не залишились осторонь цієї події. З огляду на воєнний стан в Україні закордонні колеги долучились із виступами та взяли участь в обговореннях в онлайн форматі.

«Досягнення в неврології» - важлива платформа для обговорення досягнень у розвитку неврології.

Корисність матеріалу: 49.5% - 2 Голосів