Професія лікаря, науковця, а водночас і викладача в медицині є непростою, але цікавою та надзвичайно актуальною. Методологічно правильно донести сучасну інформацію до слухачів, поділитися особистим практичним досвідом з лікарями, які здобувають або удосконалюють фах сімейного лікаря – особлива майстерність!

У зв’язку з цим науково-педагогічні працівники мультидисциплінарної кафедри сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги не були осторонь сучасних міжнародних подій, присвячених удосконаленню фаху викладача в сімейній медицині та взяли активну участь у «Третій медичній освітній конференції EURACT» («The 3-rd EURACT Medical Education Conference», Bled-Slovenia, 2023). EURACT – міжнародна асоціація викладачів у сімейній медицині, а переважна кількість НПП кафедри є членами цієї організації.

Отже, колективом кафедри була презентована доповідь та публікація  "Мультидисциплінарна кафедра: пріоритети та труднощі (досвід викладання) (О. Коваленко, О. Процюк, О. Кононов, Л. Клименко, Т. Сіліна, Т. Бухановська, Т. Тітова, О. Погоріла, Л. Матвієць, Н. Кухарська), у якій викладачі поділилися особистим професійним досвідом, підкресливши пріоритети роботи мультидисциплінарної команди щодо організації навчального процесу в межах однієї кафедри.