30 жовтня 2023 року завідувач кафедри дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії професор Анатолій Косаковський відвідав університет міста Лішуй, де презентував наукові розробки кафедри, після чого відбулися переговори з віцепрезидентом університету паном Пен Бінг, директором Інституту медицини та керівництвом підрозділів університету.

В ході переговорів з представниками адміністрації університету м. Лішуй завідувач кафедри ознайомив присутніх із структурою НУОЗ України імені П. Л. Шупика та можливостями надання освітніх послуг, у тому числі деталізував можливості та потенціал кафедри. Під час зустрічі обговорювалися питання перспектив співпраці у науковому, лікувальному та освітньому напрямах діяльності.

Під час обговорення аспектів наукової співпраці та підготовку науковців для КНР особливу зацікавленість у науковців університету викликала інформація про використання електрозварювальної технології живих біологічних тканин. Також китайська сторона проявила зацікавленість щодо навчання майбутніх лікарів після отримання освітнього рівня бакалавр в магістратурі НУОЗ України імені П. Л. Шупика.

Актуальність матеріалу: 46.67% - 3 Голосів
Корисність матеріалу: 68.5% - 2 Голосів