Google search

 
 

Команда співробітників кафедри кардіохірургії, рентгенендоваскулярних та екстракорпоральних технологій та Інституту серця МОЗ України розпочала навчання із трансплантації серця та легень в одній з найвідоміших лікарень світу - Stanford University Transplant Center (Palo Alto, California, USA).

Здається, нам поки що самим важко у це повірити, але мрія стає реальністю прямо зараз - завідувач кафедри кардіохірургії, рентгенендоваскулярних та екстракорпоральних технологій, професор Борис Тодуров, аспірант кафедри Софія Чайковська, доцент кафедри Сергій Судакевич, лікарів Ігор Кузьмич, Микола Мельник — доєднались до команди трансплантологів Стенфордської лікарні і разом з ними отримують досвід трансплантації по-американськи. 

Лікарня Стенфорду від початку свого створення є рушійною силою розвитку світової медицини. Саме в цих стінах у далеких 1960-х роках Норман  Шамвей створив техніку трансплантації серця та експериментально довів, що виконання трансплантацій серця є можливим. 

Хірурги з усіх куточків світу зʼїжджалися сюди, щоб навчитися трансплантації, а Крістіан Бернард після такого візиту наважився вперше в історії виконати трансплантацію серця в Кейптауні, використавши хірургічну техніку розроблену Шамвеєм. Місяць після цієї події Норману Шамвею вдалося виконати першу трансплантацію серця в США.

Протягом 2 тижнів команда вже взяла участь у 5 трансплантаціях легень та серця, літаючи в різні штати Америки, беручи участь у мультиорганних заборах органів, опанували використання перфузійних машин для легень та серця Transmedics, вивчили деталі проведення імплантації органів. 

 

Навчання продовжується далі, та ми будемо ділитися з вами цікавою інформацію.

Все заради здоров'я наших пацієнтів. Рухаємо українську медицину та трансплантологію вперед!

Професор Б. Тодуров разом з командою трансплантології мав честь представити українську медичну спільноту на міжнародній арені, в одному з найвідоміших університетів США - Belmont university, Nashville, Tennessee, USA.

Під час виступу Борис Тодуров, розказав про роботу Інституту серця під час війни, які виклики стоять перед нами та нашими пацієнтами, показав результати лікування бойових травм серця та поділився досвідом організації трансплантологічної допомоги під час війни. 

Американські колеги прийняли виступ дуже тепло з бажанням подальшої підтримки, а наша команда, в свою чергу, висловила подяку американському народу за все, що вони для нас роблять, від імені Українського суспільства. Окрема подяка Senator Bill Frist, M.D., президенту Belmont University Dr. L. Gregory Jones, декану Thomas F. Frist, Jr. College of Medicine Dr. Morgan Wills, Dr. Anderson Spickard, Dr. Ron Loeppke, Dawn Houston Eck, голові Peace and Development Foundation Rostyslav Semikov за підтримку та допомогу.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також