Google search

 
 

10-15 листопада 2023 року у м. Сан-Дієго (США) відбувся один із найавторитетніших та найпотужніших форумів ревматологів – міжнародний Конгрес Американського Коледжу Ревматологів (ACR) – 2023.

Цьогоріч в роботі Конгресу взяли участь понад 13000 учасників із понад 100 країн світу, які мали змогу долучитися до всіх подій заходу як очно, так і онлайн. Науковці, практикуючі лікарі та фахівці інших спеціальностей, які надають медичну та медико-соціальну допомогу пацієнтам із захворюваннями опорно-рухової системи та сполучної тканини ознайомилися із результатами останніх клінічних та експериментальних досліджень. Від нашого університету в роботі Конгресу взяли участь завідувач кафедри терапії, сімейної медицини, гематології і трансфузіології професор Л. Хіміон, завідувач кафедри нефрології та нирково-замісної терапії професор С. Кушніренко.

У доповідях, лекціях, постерних повідомленнях було представлено спектр питань щодо сучасних підходів діагностики, лікування, реабілітації хворих із захворюваннями кістково-м’язової системи, а також наукові погляди щодо системних хвороб сполучної тканини, системних васкулітів тощо. 

Насичена наукова програма заходу включала мультидисциплінарну наукову дискусію та розгляд рекомендацій щодо:

  • етіології та патогенезу дегенеративно-дистрофічних та запальних захворювань суглобів, системних захворювань сполучної тканини
  • генетичних факторів ризику розвитку ревматичних хвороб
  • доступності ревматологічної допомоги та медикаментозної терапії в різних країнах світу та забезпеченості лікарями-ревматологами
  • визначення патогенетичних механізмів скелетно-м’язового болю та підходів до його лікування
  • освіти і підвищення кваліфікації лікарів-ревматологів
  • профілактики і запобігання синдрому професійного вигорання лікарів-ревматологів
  • лікування антисинтетазного синдрому
  • профілактики і лікування поліорганних уражень при системних захворюваннях сполучної тканини та васкулітах 

  

Важливо відмітити, що більшість наукових матеріалів (записи виступів, презентації, роздаткові матеріали) будуть доступні ще й після завершення заходу, що дає можливість приділити більше уваги всім новітнім даним, науковим дискусіям, рекомендаціям, що були представлені на заході. 

Отримані нові наукові дані та практичні рекомендації буде обговорено з фахівцями в Україні, впроваджено в науково-дослідний та навчальний процес кафедр, допоможуть покращити підготовку лікарів-інтернів, слухачів та надання лікувально-діагностичної допомоги пацієнтам на клінічних базах університету.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також