Google search

 
 

29 листопада 2023 року Інститут серця МОЗ України і Національний університет охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика провели 4-годинну очну фахову школу «Ішемічна хвороба серця: діагностика, лікування, профілактика» для 40 лікарів-кардіологів і терапевтів м. Києва та області.

Основною метою заходу було обговорення суперечливих аспектів ведення пацієнтів з ішемічною хворобою серця, зокрема, визначення показань для коронарографії та реваскуляризаційних втручань. Семінар було зареєстровано Центром тестування при МОЗ України в якості заходу із безперервного професійного розвитку лікарів.

Завідувач кафедри функціональної діагностики професор Олег Жарінов висвітлив у своїй доповіді складні аспекти діагностики, роль реваскуляризації та базисного медикаментозного лікування у пацієнтів зі стабільною ішемічною хворобою серця з позиції настанов американських експертів 2023 року. Завідувач відділення ендоваскулярної хірургії та ангіографії Інституту серця МОЗ України, асистент кафедри кардіохірургії, рентгенендоваскулярних та екстракорпоральних технологій к. мед. н. Андрій Хохлов детально висвітлив аспекти вибору оптимального методу реваскуляризації.

Доцент кафедри функціональної діагностики Лілія Ткаченко на клінічних прикладах показала алгоритми вибору тактики ведення пацієнтів з ІХС і визначення потреби в коронарографії.

У школі також взяли участь запрошені лектори професор Сергій Федоров (Івано-Франківський національний медичний університет) і д. мед. н. Ярослав Лутай (ННЦ «Інститут кардіології, клінічної та регенеративної медицини імені М.Д. Стражеска» НАМН України), які розповіли про нові європейські рекомендації з діагностики та лікування гострих коронарних синдромів та підходи з первинної профілактики ІХС.

Слухачі отримали вичерпні відповіді на додаткові питання за темами виступів від доповідачів, високо оцінили наукове наповнення та гарну організацію школи та висловили побажання щодо тематики наступних освітніх заходів Інституту серця і кафедри функціональної діагностики.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також