На кафедрі педіатрії, дитячих інфекційних хвороб, імунології та алергології завершився цикл спеціалізації з дитячих інфекційних хвороб, який тривав з 25 вересня по 25 грудня 2023 року.

Когорту дитячих інфекціоністів України поповнили ще 11 фахівців, які отримали сучасні знання з питань дитячої інфектології. На циклі були слухачі з Київської, Чернігівської, Житомирської, Миколаївської, Полтавської, Донецької, Дніпропетровської областей. Слухачі циклу оволоділи обґрунтованими знаннями та навичками з діагностики, лікування та профілактики інфекційних хвороб у дітей.

Навчання проходило у змішаному форматі, зручному для всіх слухачів, які отримали теоретичні знання і відпрацювали практичні навички в стимуляційному центрі університету та в процесі розгляду клінічних випадків. Викладачі кафедри з великим науковим та клінічним досвідом в галузі дитячої інфектології ділились своїми знаннями та вміннями впродовж трьох місяців.

Найбільше уваги було приділено навчанню з діагностики та лікування нейроінфекцій, респіраторних та кишкових інфекцій у дітей, інфекційних екзантем, імунопрофілактики інфекційних хвороб. Слухачі циклу взяли активну участь у науково-практичних конференціях, тематичних семінарах з питань інфекційних хвороб у дітей. Всі слухачі циклу успішно склали іспит і висловили вдячність співробітникам кафедри та Університету за можливість якісного навчання.

Про актуальність післядипломної освіти в цій галузі і високий попит бажаючих свідчить успішне завершення двох циклів спеціалізації на кафедрі у 2023 році і підготовка 23 спеціалістів з дитячих інфекційних хвороб.