Як повідомлялося раніше, 17 січня 2024 року відбулось перше в цьому році засідання вченої ради Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика (посилання).

Одним із перших питань порядку денного було представлення актової промови щодо ролі реабілітаційної допомоги в умовах воєнного стану та в післявоєнний період відбудови країни.

Пропонуємо детальніше ознайомитися з матеріалами актової промови, які були підготовлені та представлені завідувачами кафедр нашого університету:

кафедри психіатрії, психотерапії та медичної психології професором Галиною Пилягіною  (за посиланням);

кафедри реабілітаційної медицини, фізичної терапії та спортивної медицини  професором Олександром Владимировим (за посиланням).