Шановні колеги! Раді повідомити, що видавництвом «Моріон» розпочато прийом замовлень на перше в Україні видання україномовного варіанту 06 розділу Міжнародної статистичної класифікації хвороб і проблем, пов’язаних зі здоров’ям 11 перегляду - «Психічні і поведінкові розлади та порушення нейропсихічного розвитку», підготовленого на базі кафедри загальної, дитячої, судової психіатрії і наркології Національного медичного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика та КНП «Клінічна лікарня «Психіатрія» виконавчого органу Київської міської ради.

Видання спрямоване на полегшення знайомства фахівців в області охорони здоров’я з новим переглядом міжнародної класифікації хвороб, її впровадження в практичну діяльність і призначене для лікарів-психіатрів, лікарів-наркологів, лікарів-психотерапевтів, лікарів-дитячих психіатрів, лікарів-судово-психіатричних експертів, лікарів-неврологів, лікарів-психологів, лікарів загальної практики-сімейної медицини, клінічних психологів; може також використовуватися лікарями всіх спеціальностей, лікарями-інтернами та студентами вищих навчальних медичних закладів IV рівня акредитації.

З виданням вже можна ознайомитись в бібліотеці НУОЗ України імені П.Л. Шупика, але тепер всі бажаючі можуть ще й придбати його собі для щоденного використання у власній клінічній практиці.

Посилання на сайт видавництва з реєстраційною формою замовлення

Бібліографічні реквізити: МКХ-11. РОЗДІЛ 06: Психічні і поведінкові розлади та порушення нейропсихічного розвитку (статистична класифікація) / За заг. ред. В.Д. Мішиєва; уклад.: В.Д. Мішиєв, Б.В. Михайлов, Є.Г. Гриневич, В.Ю. Омелянович (Переклад з англійської Б.В. Михайлова). — Київ: МОРІОН, 2023. — 304 с.

ISBN 978-966-2066-81-4

Актуальність матеріалу: 49.5% - 2 Голосів