Стратегічний партнер та виробнича база кафедри ядерної медицини, радіаційної онкології та радіаційної безпеки Державне підприємство  «Ізотоп» отримало звання "Компанія року 2023" у Реєстрі надійних та інвестиційно привабливих підприємств Всеукраїнського галузево-аналітичного центру.

Мова йде про такі напрями, як розвиток економіки регіону, здобуття права першості в галузі та відмінна динаміка розвитку. Кафедра ядерної медицини, радіаційної онкології та радіаційної безпеки та клінічні бази кафедри є основними  споживачами продукції та послуг компанії «Ізотоп». Також споживачами компанії є підприємства, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави, підприємства критичної інфраструктури, заклади охорони здоров’я та інші.

«Наше підприємство – надійний партнер як для українських, так і для міжнародних компаній. У нас 60-річний досвід у сфері поводження із радіоактивними матеріалами. Зараз, в умовах воєнного стану, ставимо за мету забезпечувати стабільну роботу відділень ядерної медицини та радіаційної онкології України… Пріоритети на майбутнє вибудовуються, враховуючи час і обставини, в яких зараз живе країна. Так, однією зі стратегічних цілей постає вилучення джерел іонізуючого випромінювання (ДІВ) на об’єктах деокупованих територій та прифронтових регіонах у рамках державних програм та міжнародних проєктів», – розповідає директор компанії «Ізотоп» Володимир Калачик.

Основні напрямки діяльності підприємства:

• постачання та реалізація радіофармацевтичних та радіоімунологічних препаратів для діагностики та лікування онкозахворювань у відділеннях ядерної медицини України;
  • постачання всіх видів ДІВ медичного (променева терапія) та промислового призначення;
  • постачання відкритих та закритих ДІВ для лабораторних та наукових досліджень;
  • надання послуг з перезарядки, монтажу й демонтажу всіх видів радіоізотопного обладнання медичного, промислового та іншого призначення.

Компанія «Ізотоп» продовжує й надалі підтримувати та розвивати медичний, науковий та промисловий напрямки ядерної медицини, постійно вдосконалює та модернізує власну інфраструктуру. Особливе соціальне значення має розширення асортименту і забезпечення безперебійного постачання радіофармпрепаратів для лікування та діагностики онкологічних захворювань, зокрема на клінічних базах кафедри ядерної медицини, радіаційної онкології та радіаційної безпеки.