Важливою подією для анестезіологів нашого континенту є конгрес «Євроанестезія 2024», що повинен відбутися наприкінці травня цього року в Мюнхені (Німеччина). Конгрес «Євроанестезія» визнаний в усьому світі як один із самих найвпливовіших конгресів у галузі анестезіології та інтенсивної терапії.
Завдяки широкому представництву міжнародних учасників з понад 100 країн та понад 130 експонентів, «Євроанестезія» дійсно є видатною міжнародною платформою для поширення знань, огляду інноваційних методів та рекомендацій, а також спілкування, співробітництва та налагодження зв’язків з великою міжнародною аудиторією. Конгрес «Євроанестезія» – важлива подія для анестезіологічної спільноти, яка обіцяє подарувати незабутні враження.
Програма форуму охоплює широкий спектр тем, таких як загальна анестезія, інтенсивна терапія, невідкладна допомога та медицина болю. На сесіях будуть вивчені думки пацієнтів, нові методи лікування, досягнення у сфері органоспецифічних втручань та багато іншого. Програма семінарів передбачає поєднання практичного досвіду навчання та інноваційних підходів у медичній освіті. Заняття проводяться у різних форматах, які адаптовані до багатьох стилів навчання та максимально сприяють активному навчанню.
Завдяки непорушній прихильності для просування спільного розуміння складних проблем у нашій дисципліні, «Євроанестезія 2024» обіцяє стати безпрецедентним форумом для обміну знаннями та передовим досвідом. Таким чином, колективні зусилля під час цього конгресу будуть сприяти прогресу та інноваціям в анестезіології та інтенсивній терапії.
У цьому році від кафедри анестезіології та інтенсивної терапії НУОЗ України імені П. Л. Шупика на конгрес «Євроанестезія 2024» було прийнято 6 тез доповідей (що стало вже доброю традицією). В публікаціях будуть висвітлені результати проведених науково-педагогічними співробітниками досліджень, як-от: поширеність професійного вигорання серед анестезіологів під час війни в Україні, результати мікробіологічного моніторингу при бойовій травмі, результати досліджень гострої ниркової дисфункції при операціях зі штучним кровообігом, результати досліджень ортотопічної трансплантації серця і результати сумісної роботи з клінікою Мейо (США) по вдосконаленню медичної освіти під час війни в Україні.
Така кількість доповідей, прийнятих для обговрення під час конгресу «Євроанестезія 2024», є свідченням вагомості наукових досліджень, які проводяться на кафедрі анестезіології та інтенсивної терапії НУОЗ України імені П.Л. Шупика.