З метою удосконалення експертно-аналітичних компетентностей  під час акредитації освітніх програм впродовж лютого 2024 р. Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО) провело тренінг для керівників експертних груп на тему: «Написання звіту про результати акредитаційної експертизи» (90 кред. ЄКТС). Тренінг провела провідна фахівчиня відділу по роботі з експертами НАЗЯВО Оксана Требенко.

У тренінгу взяв участь завідувач кафедри медицини праці, психофізіології та медичної екології професор Денис Варивончик. Під час тренінгу учасники ознайомились з оновленою у 2023 році нормативно-правовою та методичною базою щодо акредитаційної експертизи освітніх програм в Україні, відпрацювали низку експертно-аналітичних навичок щодо оцінки якості освітніх програм за критеріями, формування слабких та слабких сторін освітніх програм, розробку рекомендацій з їх покращення та подальшого розвитку.

В теперішній час (лютий 2024 р.) до експертної роботи із акредитації освітніх програм залучені представники НУОЗ України імені П. Л. Шупика –  5 науково-педагогічних працівників (за спеціальностями: 221 – Стоматологія, 222 – Медицина, 229 – Громадське здоров’я; 91 – Біологія) та 3 здобувача вищої освіти (221 – Стоматологія, 222 – Медицина, 223 – Медсестринство).

Участь у експертній роботі співробітників Університету формує позитивний імідж закладу, розширює досвід із забезпечення якості вищої освіти та сприяє постійному зростанню рівня освітніх програм (магістра, доктора філософії), що запроваджені в НУОЗ України імені П. Л. Шупика.

НАЗЯВО постійно проводить конкурсний донабір експертів з числа науково-педагогічних, наукових працівників, здобувачів вищої освіти. Більше детально інформація за посиланням.